Hakkımızda / Kurumsal

Elazığ Vefa Veteriner Kliniği - Vet. Hek. Veysel ÇamOnlarca yılın deneyimi ile Elazığ’da hizmet veren Vefa Veteriner Kliniği, her geçen gün bilimsel gelişmelere açık ve modern teknolojinin öncülüğünde gelişip büyümeye devam etmektedir.

Tarım ve hayvancılığın yaygın ve önemli olduğu Doğu Anadolu bölgesinde bulunan Elazığ ve çevre iller için bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz proje ve hizmetler sayesinde Vefa Veteriner Kliniği, sektörde bir marka haline gelmiştir. Büyükbaş, küçükbaş ve çiftlik hayvancılığı alanlarında bu güne kadar yapmış olduğumuz yatırımlar sayesinde bize gösterdikleri ilgi ve destek için değerli müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

Zirai ve Tarım Aletleri Bilgilendirme Çalışmaları

Yerinde, doğru ve bilinçli kullanılan zirai ve tarım aletleri hakkında bilgilendirme çalışmalarımız ve yardım desteklerimiz, değerli çiftçilerimizi mutlu ettirmiş ve ettirmeye de devam edecektir. 2011 yılından bu yana Elazığ Saray Camii altı, Gürbüzler Kuruyemiş alt köşesindeki üç katlı modern binamızla siz değerli hayvansever ve çiftçilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Elazığ Pet Hayvan Sağlığı Merkezi

Son günlerde bölgemizde oldukça popüler olan evcil hayvan besleme alışkanlığınızdan hareketle artık Elazığ Pet Hayvanları (akvaryum balıkları, kaplumbağa, köpek, kedi, kanarya, muhabbet kuşu, hint bülbülü, hamster, tavşan, iguana, papağan vb.) için lokal anestezi / operasyon, bakım, banyo ve tıraş, aşılama, parazit tedavisi, ağız ve diş sağlığı, micro chip gibi alanlarda uzman veteriner hekimlerimiz siz değerli hayvanseverlerin hizmetindedir.

Vet. Hek. Veysel ÇAM
Vefa Veteriner Kliniği Kurucusu

Hakkımızda Çıkan Ulusal Haberler:
1. Elazığ’da Kanguru Faresi Görüntülendi (Haberi Okumak İçin Buraya Tıklayın)